10minuta lajme shqip blue1
Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa mi Duqa

10 Nov 2017
Muzik Shqip - Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa mi Duqa

Mc Kresha & Lyrical Son - Duqa mi Duqa (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Strike Deatz dhe K-Master, Tekstin e ka shkruar Mc Kresha dhe Lyrical Son, Video xhirimet jane realizuar nga PINKMOON, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te PINT.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android