10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Medvegja

11 Nov 2017
Muzik Shqip - Gold AG - Medvegja

Gold AG - Medvegja (Official Video), per Tekstin dhe Muzikes eshte kujdesur vet reperi Arian Agushi, kurse Orkestrimin Fatos Canolli, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android