Print this page

Gold AG - Medvegja

11 Nov 2017
Muzik Shqip - Gold AG - Medvegja

Gold AG - Medvegja (Official Video), per Tekstin dhe Muzikes eshte kujdesur vet reperi Arian Agushi, kurse Orkestrimin Fatos Canolli, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

Rate this item
(1 Vote)