10minuta lajme shqip blue1
Sefe Duraj ft. Majlinda Cikaqi - Embel ti ma le

12 Nov 2017
Muzik Shqip -Sefe Duraj ft. Majlinda Cikaqi - Embel ti ma le

Sefe Duraj ft. Majlinda Cikaqi - Embel ti ma le (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Uki Latifi dhe Prygo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga XL Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyratre te Sefe Duraj.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android