10minuta lajme shqip blue1
Yllka Kuqi - Fale

12 Nov 2017
Muzik Shqip - Yllka Kuqi - Fale

Yllka Kuqi - Fale (Official Video) per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Anxhelo, kurse Tekstin e ka shkruar Sergi Disha, Video xhirimet jane realizuar nga XLfilms, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te YllkaKuqiONAIR.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android