10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire

12 Nov 2017
Muzik Shqip - Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire

Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Irkenc Hyka, ndersa Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi, Video klipi eshte xhiruar nga kompania Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te UnixMusic Official.

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android