10minuta lajme shqip blue1
Driton - Nice Girl

13 Nov 2017
Muzik Shqip - Driton - Nice Girl

Driton - Nice Girl (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Andi Dautaj, Miksimin dhe Master eshte realizuar nga HD Studio, Videoklipi eshte xhiruar nga DopeFilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te DRITONiBERISHVE.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android