10minuta lajme shqip blue1
Lindon Berisha - Merri krejt

13 Nov 2017

Lindon Berisha - Merri krejt (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Darko Dimitrov, kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari Lindon, Video xhirimet jane realizuar nga BMA Brothers, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AVD Digital.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android