10minuta lajme shqip blue1
Çiljeta - Hajmali

14 Nov 2017
Muzik Shqip - Çiljeta - Hajmali

Çiljeta - Hajmali ( Kenga Magjike 2017(, per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Elgit Doda, kurse Tekstin e ka shkruar Olti Curri, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te STVPLAY.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android