10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani ft. 2po2 - Dritat

15 Nov 2017
Muzik Shqip - Yll Limani ft. 2po2 - Dritat

Yll Limani ft. 2po2 - Dritat (Official Video), Muziken e ka realizuar Gzim Lazari, kurse Tekstin e kane shkruar dyshja Yll Limani dhe 2po2, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Flms, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android