Print this page

Yll Limani ft. 2po2 - Dritat

15 Nov 2017
Muzik Shqip - Yll Limani ft. 2po2 - Dritat

Yll Limani ft. 2po2 - Dritat (Official Video), Muziken e ka realizuar Gzim Lazari, kurse Tekstin e kane shkruar dyshja Yll Limani dhe 2po2, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Flms, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

Rate this item
(0 votes)