10minuta lajme shqip blue1
Gasper Nrecaj - Fola fola

16 Nov 2017
Muzik Shqip - Gasper Nrecaj - Fola fola

Gasper Nrecaj - Fola fola (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Ilir Berani, kurse Orkestrimin e ka realizuar Ardian Kastrati, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Mproduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android