10minuta lajme shqip blue1
Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nusja e Sotit

17 Nov 2017
Muzik Shqip - Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nusja e Sotit

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nusja e Sotit (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstit eshte kujdesur Kreshnik Avdiu, kurse Orkestrimin e ka realizuar Nexhat Vuniqi, per Video eshte kujdesur Studio Sumer, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Kumrije Mustafa Besim Krasniqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android