10minuta lajme shqip blue1
Flori Cocaj - Jarani jem

18 Nov 2017
Muzik Shqip - Flori Cocaj - Jarani jem

Flori Cocaj - Jarani jem (Official Video), Teksti dhe Muzika eshte realizuar nga Ilir Berani, ndersa Orkestrimin e ka bere Ardian Kastrati, Video eshte realizuar nga Four Infinit, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Flori Cocaj.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android