10minuta lajme shqip blue1
Blero ft. Kole Oroshi - Nje dite

18 Nov 2017
Muzik Shqip - Blero ft. Kole Oroshi - Nje dite

Blero ft. Kole Oroshi - Nje dite (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Irkenc Hyka, ndersa Tekstin e ka shkruar Petro Xhori, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android