10minuta lajme shqip blue1




Flora Gashi - Inati

19 Nov 2017
Muzik Shqip - Flora Gashi - Inati

Flora Gashi - Inati (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur DualVox, kurse Videoklipi eshte realizuar nga VideoArt, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te G-Music.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android