10minuta lajme shqip blue1
Lannex - Malli

20 Nov 2017
Muzik Shqip - Lannex - Malli

Lannex - Malli (Official Video), kenga eshte prodhuar nga Valon Demaku, kurse Tekstin e ka shkruar vet Lannex, per Videon eshte kujdesur Visar Demaku dhe Lannex, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Hekuran Mazreku.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android