10minuta lajme shqip blue1
Miriam Cani - Meteor

20 Nov 2017

Miriam Cani - Meteor (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Julian Feifel dhe Elyssa James, ndersa Tekstin e ka shkruar Alban Skenderaj, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AlbanSkenderajMusic.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android