10minuta lajme shqip blue1
Noizy ft Ledri - Dje & Sot

22 Nov 2017
muzik Shqip - Noizy ft Ledri - Dje & Sot

Noizy ft Ledri - Dje & Sot (Official Video), kenga eshte punuar nga DledBeats dhe Johan Bejerholm, Video eshte realizuar nga FATI Tv, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyratre te thisisnoizy.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android