Print this page

Noizy ft Ledri - Dje & Sot

22 Nov 2017
muzik Shqip - Noizy ft Ledri - Dje & Sot

Noizy ft Ledri - Dje & Sot (Official Video), kenga eshte punuar nga DledBeats dhe Johan Bejerholm, Video eshte realizuar nga FATI Tv, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyratre te thisisnoizy.

Rate this item
(2 votes)