10minuta lajme shqip blue1
Mc Qoppa ft Ibish Shala - n'Atdhe

23 Nov 2017
Muzik Shqip - Mc Qoppa ft Ibish Shala - n'Atdhe

Mc Qoppa ft Ibish Shala - n'Atdhe (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Bledi Bytyqi, ndersa Tekstin e ka shkruar Mc Qoppa, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te G-Music.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android