10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - Perseri

23 Nov 2017
Muzik Shqip - Greta Koci - Perseri

Greta Koci - Perseri (Official Video), Muzika eshte punuar nga Genc Prelvukaj, kurse Tekstin e ka shkruar Eni Koci, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Blac Fish Entertainment, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te United Records.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android