10minuta lajme shqip blue1
Bigem feat. Gena - Gajle

24 Nov 2017
Muzik Shqip - Bigem feat. Gena - Gajle

Bigem feat. Gena - Gajle (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bergin Demaj dhe Bigem, ndersa Tekstin e ka shkruar vet dyshja Bigem dhe Gena, Video klipi eshte xhiruar nga BlackFish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te lackfishofficial,

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android