Print this page

Bigem feat. Gena - Gajle

24 Nov 2017
Muzik Shqip - Bigem feat. Gena - Gajle

Bigem feat. Gena - Gajle (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bergin Demaj dhe Bigem, ndersa Tekstin e ka shkruar vet dyshja Bigem dhe Gena, Video klipi eshte xhiruar nga BlackFish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te lackfishofficial,

 

Rate this item
(0 votes)