10minuta lajme shqip blue1
Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa

28 Nov 2017
Muzik Shqip - Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa

Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Faruk Banjska, kurse Tekstin e ka shkruar Offchestra dhe Mc Kresha, Video xhirimet jane realizuar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te
Offchestra.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android