Print this page

Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa

28 Nov 2017
Muzik Shqip - Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa

Offchestra ft. Mc Kresha - Jena pa (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Faruk Banjska, kurse Tekstin e ka shkruar Offchestra dhe Mc Kresha, Video xhirimet jane realizuar nga Imagine Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te
Offchestra.

Rate this item
(0 votes)