10minuta lajme shqip blue1
Ghetto Geasy feat. Skivi - Bisha me 2 koka

28 Nov 2017
Muzik Shqip - Ghetto Geasy feat. Skivi - Bisha me 2 koka

Ghetto Geasy feat. Skivi - Bisha me 2 koka (Official Video), Muziken e ka punuar Deiz Production, ndersa Tekstin e kane shkruar dyshja Getoar Selimi dhe Visar Shala, Video klipi eshte xhiruar nga XL Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanali n zyrtare te
BABASTARSchannel.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android