Print this page

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

28 Nov 2017
Muzik Shqip - Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Alban Skenderaj, kurse Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te AlbanSkenderajMusic.

 

Rate this item
(0 votes)