10minuta lajme shqip blue1
Dhurata Dora - Kesh Kesh

01 Dec 2017

Dhurata Dora - Kesh Kesh (Official Video), Muzika eshte punuar nga Alandy, kurse Tekstin e kane shkruar dyshja Dhurata Dora dhe Gent Fatali, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android