Print this page

Dhurata Dora - Kesh Kesh

01 Dec 2017

Dhurata Dora - Kesh Kesh (Official Video), Muzika eshte punuar nga Alandy, kurse Tekstin e kane shkruar dyshja Dhurata Dora dhe Gent Fatali, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

 

Rate this item
(0 votes)