10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Ti

01 Dec 2017
Muzik Shqip -Sabri Fejzullahu - Ti

Sabri Fejzullahu - Ti (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Orkestrimit eshte kujdesur Valter Terry Beqo, ndersa per Tekstin eshte kujdesur 2Step, Videoklipi eshte xhiruar nga EMF Creative, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Premier Songs.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android