10minuta lajme shqip blue1
Xhavit Avdyli - Ku ke mbet

02 Dec 2017
Muzik Shqip - Xhavit Avdyli - Ku ke mbet

Xhavit Avdyli - Ku ke mbet (Official Video), per Muziken eshte kujdesur vet kengetari Xhavit Avdyli, ndersa Orkestrimin e ka realizuar 2Ton, Tekstin e ka shkruar Ghulo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga BUG Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te 2TONoffical.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android