10minuta lajme shqip blue1
Edona Llalloshi - Shiu i Veres

03 Dec 2017
Muzik Shqip - Edona Llalloshi - Shiu i Veres

Edona Llalloshi - Shiu i Veres (Official Video), kenga eshte perpunuar nga Naim Krasniqi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga EMF Creative, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Premier Songs.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android