Print this page

Sinan Vllasaliu - Ankesa

05 Dec 2017
Muzik Shqip - Sinan Vllasaliu - Ankesa

Sinan Vllasaliu - Ankesa (Gezuar 2018), Muziken dhe Orkestrimin e ka realizuar Virusi, kurse Tekstin e ka shkruar Ghulo, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

 

Rate this item
(0 votes)