Print this page

Capital T ft. Mc Kresha - Numra

06 Dec 2017
Muzik Shqip - Capital T ft. Mc Kresha - Numra

Capital T ft. Mc Kresha - Numra (Official Video), Muzika eshte punuar nga B.O Beatz, kurse Tekstin dhe Melodin e kane realizuar vet reperet Mc Kresha dhe Capital T, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Capital T.

 

Rate this item
(2 votes)