10minuta lajme shqip blue1
Diamond - Baby jem

07 Dec 2017
Muzik Shqip - Diamond - Baby jem

Diamond - Baby jem (Official HD Video), Muziken dhe Beats e ka realizuar CrueLp, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Diamond, Video xhirimet e klipit jane xhiruar nga XL Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te DIAMOND.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android