Print this page

Diamond - Baby jem

07 Dec 2017
Muzik Shqip - Diamond - Baby jem

Diamond - Baby jem (Official HD Video), Muziken dhe Beats e ka realizuar CrueLp, ndersa Tekstin e ka shkruar vet Diamond, Video xhirimet e klipit jane xhiruar nga XL Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te DIAMOND.

Rate this item
(1 Vote)