Print this page

Sinan Vllasaliu - Skandal

08 Dec 2017
Muzik Shqip - Sinan Vllasaliu - Skandal

Sinan Vllasaliu - Skandal (Gezuar 2018), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Virusi, ndersa Tekstin e ka realizuar Ghulo, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip.

Rate this item
(0 votes)