10minuta lajme shqip blue1
Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite

09 Dec 2017
Muzik Shqip - Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite

Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Rrahman Krujeziu, kurse Tekstin e ka realizuar Abaz Selmani, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android