Print this page

Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite

09 Dec 2017
Muzik Shqip - Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite

Liridona Qarri - Lumja ajo nuse qe i neron vjehrrite (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Rrahman Krujeziu, kurse Tekstin e ka realizuar Abaz Selmani, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

Rate this item
(0 votes)