10minuta lajme shqip blue1
Kole Oroshi -Tash je i Martum

09 Dec 2017
Muzik Shqip -Kole Oroshi -Tash je i Martum

Kole Oroshi -Tash je i Martum (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte kujdesur Ilir Berani, ndersa Orkestrimin e ka bere Alban Furtuna, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga MProduction, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te nfmEUROLINDI.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android