10minuta lajme shqip blue1
Gili - Hajt hajt dashni

10 Dec 2017
Muzik Shqip -Gili - Hajt hajt dashni

Gili - Hajt hajt dashni (Gezuar 2018) per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Ilir Berani, ndersa Orkestrimin e ka realizuar Alban Furtuna, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android