Print this page

Gili - Hajt hajt dashni

10 Dec 2017
Muzik Shqip -Gili - Hajt hajt dashni

Gili - Hajt hajt dashni (Gezuar 2018) per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Ilir Berani, ndersa Orkestrimin e ka realizuar Alban Furtuna, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ArkivaShqip

Rate this item
(0 votes)