10minuta lajme shqip blue1
Engjellusha Salihu - Lutem edhe njehere

10 Dec 2017
Muzik Shqip - Engjellusha Salihu - Lutem edhe njehere

Engjellusha Salihu - Lutem edhe njehere (Gezuar 2018) (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Miti Geci, kurse Tekstin e ka shkruar Nexhmie Muhaxheri, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te VizioniLibonia.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android