Print this page

Getinjo - Kriminel

10 Dec 2017
Muzik Shqip - Getinjo - Kriminel

Getinjo - Kriminel (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Zzapn dhe Chriss, kurse Tekstin e ka realizuar vet reperi Getinjo, Video eshte realizuar nga Shendet Aliu, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

 

Rate this item
(3 votes)