Print this page

Remzie Osmani - Nuse

11 Dec 2017
Muzik Shqip - Remzie Osmani - Nuse

Remzie Osmani - Nuse ( Gezuar 2018 ), (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Kreshnik Avdiu, kurse Orkestrimin Ardian Kastrati, Video eshte realizuar nga MProduction, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te nfmEUROLINDI.

Rate this item
(0 votes)