10minuta lajme shqip blue1
Ermal Fejzullahu - Kthema

12 Dec 2017
Muzik Shqip - Ermal Fejzullahu - Kthema

Ermal Fejzullahu - Kthema (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Valon Biba, ndersa Orkestrimin e ka bere Nexhat Mujovi- Wirusi, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android