10minuta lajme shqip blue1
Nika - Ski me dite

13 Dec 2017
Muzik Shqip - Nika - Ski me dite

Nika - Ski me dite (Official Video), Muzika eshte punuar nga DIEZ, kurse Tekstin e ka shkruar Genc, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZORI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android