10minuta lajme shqip blue1
Trimi - Lule Blini

14 Dec 2017
Muzik Shqip - Trimi - Lule Blini

Trimi - Lule Blini (Official Video), Muzika eshte punuar nga Edlir Begolli, kurse Tekstin e ka realizuar vet Trimi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Pro Video, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Trimi Jetullahu.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android