10minuta lajme shqip blue1
Endri ft Rina - Janari

14 Dec 2017
Muzik Shqip - Endri ft Rina - Janari

Endri ft Rina - Janari (Official Video), per Muziken eshte kujdesur dyshja Zzapn dhe Chriss, kurse Tekstin e ka shkruar Fuego, Video klipi eshte realizuar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android